S: Ürünümün Taşı Düştü, Ne Yapmalıyım?
C: Ürününüzü, Fatura üzerinde yer aldan adrese, Faturası ve varsa Garanti Belgesi ile birlikte gönderdiğiniz takdirde ürününüz incelenecek ve size bilgi verilecektir.

S: Satın Aldığım Yüzük Parmağımı Sıkıyor, Ne Yapmalıyım?
C: Ellerinizde dönemsel bir şişme sorunu yaşamıyorsanız ürününüzü faturası ile birlikte en yakın mağazamıza getirerek ölçünüzün doğru olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz. Hatalı ölçü alınmış veya parmak ölçünüz değişmiş ise ürününüzü yeniden sipariş vermelisiniz.

S: Ürünümün rengi değişti, ne yapmalıyım?
C: Ürününüzdeki renk değişikliğinin nedeni kullandığınız kimyasal malzemeler (kolonya, krem, sabun, aseton, parfüm vb.) olabilir. Tam olarak sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve çözüme ulaşmamız için ürününüzü faturası ile fatura üzerinde yer alan adrese gönderebilirsiniz. Gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir.

S: Ürünümün klipsi arızalı, ne yapmalıyım?
C: Tam olarak sorunun nereden kaynaklandığını bulabilmemiz ve çözüme ulaşmamız için ürününüzü faturası ile fatura üzerinde yer alan adrese gönderebilirsiniz. Gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir. Bilgilendirme sonrası onayınız alınarak, ürününüzün tamir ve bakımı yapılacaktır.

S: Ürünümde ezilmeler var, ne yapmalıyım?
C: Ürününüzü faturası ile fatura üzerinde yer alan adrese gönderebilirsiniz. Gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir. Bilgilendirme sonrası onayınız alınarak, ürününüzün tamir ve bakımı yapılacaktır.

S: Kolyemin zinciri koptu, ne yapmalıyım?
C: Ürününüzü faturası ile fatura üzerinde yer alan adrese gönderebilirsiniz. Gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir. Bilgilendirme sonrası onayınız alınarak, ürününüzün tamir ve bakımı yapılacaktır.

S: Arkadaşımda size ait bir ürün gördüm, aynısını nereden bulabilirim?
C: Size en yakın mağazamızdan ürünü temin edebilirsiniz, mağazamızda ürünün olmaması durumunda [email protected] adresine ürünün fotoğrafını gönderebilirsiniz. İlgili ürün hakkında stok sorgusu yapılarak, tarafınıza bilgi verilecektir.

S: Ürün Faturasını veya Garanti Belgesini kaybettim, ne yapmalıyım?
C: Sipariş verdiğiniz isim ve iletişim bilgilerinizi [email protected] adresine göndermeniz durumunda, ilgili fatura örneği sizinle paylaşılacaktır.

S: Ürünümün tamiri merkeziniz yerine başka bir atölye tarafından yapıldı, ne yapmalıyım? Garantisi devam ediyor mu?
C: Ürünlerimiz fabrikamız dışında bir yerde bakım ve tamir yapıldığı takdirde garanti kapsamından çıkmaktadır. Ürününüzü faturası ile fatura üzerinde yer alan adrese göndermeniz durumunda gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir. Bilgilendirme sonrası onayınız alınarak, ürününüzün tamir ve bakımı yapılacaktır.

S: Ürünümü tamir için mağazanıza bıraktım, ne zaman teslim alabilirim?
C: Ürün tamir takip formunuz üzerindeki numara ile ürünü tamire bıraktığınız mağazamızdan bilgi alabilirsiniz.

S: Aldığım ürün kusurlu çıktı ne yapmalıyım?
C: Ürününüzü faturası ile fatura üzerinde yer alan adrese göndermeniz durumunda gerekli araştırmalar yapılarak durum hakkında size detaylı bilgi verilecektir. Bilgilendirme sonrası onayınız alınarak, ürününüzün tamir ve bakımı ya da değişimi yapılacaktır.

S: Mağazanız satın aldığım ürünü 15 gün içinde geri götürmeme rağmen iade almıyor, ne yapmalıyım?
C: Ürün iade garantimiz yalnızca online satış için iş günü sınırı ile geçerlidir. Mağazalardan alınan ürünlerin iadesi ürün kusurlu olmadığı sürece yapılmamaktadır.

S: Hediye olarak aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?
C: Ürününüzü faturası ile fatura üzerinde yer alan adrese 15 gün içerisinde göndermeniz durumunda konu ile ilgili destek verebilmekteyiz.

S: Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum ne yapabilirim?
C: Üründe kullanım olmadıysa satın aldığınız mağazadan ilk 15 gün içinde ürünün faturası ile birlikte başvurarak değişim yapabilirsiniz